Emlak Ofisleri İçin 1 Saatte Hazır Emlak Sitesi

mobil uyumlu emlak sitesi

Hazır Emlak Sitesi paketlerimiz şimdi mobil uyumlu 2 yeni versiyon ile hizmetinize sunulmuştur.

Yeni versiyon Mobil Uyumlu Emlak Sitesi 2 farklı versiyon olarak satışa sunulmuştur. Tüm çözünürlükteki tablet ve telefon ekranları ile uyum sağlayan PHP Emlak Sitesi V4 ve PHP Emlak Sitesi V5 ile şık ve modern görünümlü, profesyonel emlak sitesi sahibi olun.

Sınırsız Emlak Ekleme

Hazır emlak sitesi paketlerimizin hiç birinde emlak ekleme limiti yoktur ve tamamı sınırsız emlak ilanı ekleme özelliğine sahiptir. Emlak sitesi yöneticisi olarak kendiniz ve danışmanlarınız, web sitenize her hangi bir kısıtlama olmaksızın emlak ilanı ekleyebilirsiniz.

emlak danışmanı ekleme

Mobil Uyumlu Emlak sitesi sınırsız ilan ekleme, sınırsız danışman ekleme ve danışmanlara emlak ilanı ekleme yetkisi verme gibi özelliklere sahiptir. Her emlak danışmanı kendi ilanlarını ekler ve site geneline veya diğer ilanlara müdahale edemez.

Örnek demo siteleri incelemek için lütfen aşağıdaki resimlere tıklayınız.

mobil uyumlu emlak scripti v4php mobil uyumlu emlak scripti

Domain ve Hosting Dahil: 220 TL

Mobil uyumlu versiyonlarımız alanadı ve hosting dahil 220 TL’dir. 1 GB hosting alanına kurulan hazır emlak sitesi paketinizin yıllık yenileme ücreti, domain 37 TL, hosting 90 TL olmak üzere 127 TL’dir.

09:00 – 23:00 arası teknik destek

Haftanın her günü web sitenizin kullanımı hakkında teknik destek almak veya satış öncesi sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Versiyon 5
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 5
Versiyon 4
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 3
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 2
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2
Versiyon 1
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1