Emlak Ofisleri İçin 1 Saatte Hazır Emlak Sitesi

Emlak Sitesi Versiyonları

Emlak ofislerine farklı 5 versiyon ve kendi içinde değişik renklerde temalar ile sunduğumuz hazır emlak sitesi paketleri, kısa sürede emlak sitesi sahibi olarak emlak ilanlarınızı yayınlamanız için oldukça ekonomik ve pratik çözümlerdir.

Emlak web sitenizi bir saat içinde hazırlayarak teslim ediyoruz. Hazır emlak web sitesi, kullanımı çok basit ve fonksiyonel yönetim paneli ile her türlü emlak satış ve kiralama ilanlarınız için hazırlanmıştır.

1 Saatte Hazır Emlak Sitesi

Kullanması oldukça kolay olan admin paneli ile tüm emlak ilanlarınıza tanıtım videosu, Google Map haritası ve adet kısıtlaması olmadan emlak resmi ekleyebilirsiniz. Emlak ilanlarınıza yazacağınız açıklamalar ve anahtar kelimeler, sitenizin arama motorlarında bulunmasını kolaylaştırır.

Emlak Sitesi Temel Özellikler

  • Hazır Emlak Web Sitesi tüm gayrimenkul ofisleri için kullanışlı ve ekonomiktir.
  • Hazır emlak sitesi istenildiği kadar şehir, ilçe ve semt ekleme özelliğine sahiptir.
  • Emlak sitenize sınırsız sayıda gayrimenkul ilanı ekleme. Emlak sitesi tüm fonksiyonları ile kısıtlamasızdır.
  • Yayınladığınız emlak ilanları için video, Google Maps haritası, sınırsız emlak fotoğrafı ekleme.
  • İstenen emlak ilanları için öncelik tanıma. (En uygun 5 Satılık/En Uygun 5 Kiralık)
  • Site ziyaretçileri kiralama veya satma amacıyla web sitenize her türlü gayrimenkul ilanını ekleyebilir.

Üç versiyon halinde hazırladığımız ve kendi içlerinde de temalara ayrılan paketlerimizden biri mutlaka sizin için uygun olacaktır. Versiyonlar arasındaki farklılıkları örnek siteler sayfasında inceleyebilirsiniz.

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1 Temaları

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1‘de tema kısıtlaması yoktur. Sitenizin arka plan ve menü renkleri isteğinize göre düzenlenebilmektedir. Örnek sitelerimizde seçeceğiniz bir temayı kullanabileceğiniz gibi, kendi tercihinize uygun renklendirme isteğinde bulunabilirsiniz. Örneğin arka plana düz renk yerine her hangi bir resim koymamızı da isteyebilirsiniz. Tek dikkat edilmesi gereken konu, resmin sayfada karmaşaya neden olmayacak nitelikte olması ve ekranı tam kaplayabilecek büyüklükte olmasıdır.
Tema Değişikliği: Emlak sitenizin kurulumu aşamasında tercih ettiğiniz renkleri, her hangi bir zamanda değiştirmemizi isteyebilirsiniz.

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2 Temaları

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2 Temaları

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2 temaları 4 ayrı renk seçeneği ile hazırlanmıştır. Versiyon 1’e göre daha geniş bir sayfa yapısına ve farklı tasarıma sahip olan bu paketimizde ayrıca üyelik sistemi mevcuttur. Bu paketimizde her hangi bir tasarıma sahip iken, arzu ettiğiniz zaman renkleri değiştirmemizi isteyebilirsiniz. Sadece mevcut 4 renk seçeneği arasında geçişler mümkündür.

Üyelik Sistemi Nedir?

Versiyon 2 paketimizi satın aldığınızda, emlak sitenize kurumsal veya bireysel üyelikler kabul edebilirsiniz. Bu sistemde üyelerin ekledikleri emlak ilanları, tercihinize göre sizin adınıza veya üyenin adına yayınlanır. Siteniz ilk kurulduğunda eklenen ilanlar sizin adınıza yayınlanacak şekilde ayarlanmış durumdadır. Tercihiniz kurulum aşamasında tarafımızca uygulanmaktadır.

Hazır Emlak Sitesi Scripti V3Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3 paketleri, biri mavi – kırmızı diğeri gri renk temalı olmak üzere iki farklı görünüm ile satışa sunulmaktadır. Hazır Emlak Sitesi V2’de olduğu gibi bu versiyonda da üye paneli mevcuttur. Üye panelli emlak paketinde site ziyaretçileriniz kendi emlaklarını sitenize ekler ve sizin tercih ettiğiniz ayara göre emlak ilanları ekleyen kişi adına veya sadece sizin portföyünüzde yayınlanır.

Versiyon 5
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 5
Versiyon 4
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 3
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 2
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2
Versiyon 1
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1