Emlak Ofisleri İçin 1 Saatte Hazır Emlak Sitesi

Çok kısa sürede hazırlayarak teslim ettiğimiz emlak sitenizi, bizden yönetim paneli bilgilerinizi alır almaz hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak sitenize emlak ilanları ve sayfalar eklemeden önce yapmanız gereken bazı ayarlar ve düzenlemeler bulunmaktadır.

Hazır Emlak Sitesi Kullanımı

Hazır emlak sitesi yönetim panelini her iki versiyonda da yukarıdan aşağıya doğru sırayla incelediğimizde, düzenleme ve ayar yapılması gereken bir kaç bölüm göreceğiz.

Öncelikli olarak bir veya gerekiyorsa daha fazla emlak yetkilisi (emlak temsilcisi) oluşturmamız gerekecektir. Oluşturacağımız yetkilileri, daha sonra kiralık veya satılık emlak ilanı girerken kullanacağız. Yani her bir ilana farklı bir yetkili oluşturmamız mümkün olacak. Hazır emlak sitesi her ilana farklı bir emlak yetkilisi atayarak o ilanla kimin ilgilendiğini gösterme özelliğine sahiptir.

Hazır emlak sitesinde iletişim yetkilileri de atamak mümkündür. Sitenizde bulunan iletişim formlarından, hangisinden gönderilen mesajın hangi mail adresine veya yetkiliye gitmesini istiyorsanız, düzenlemeleri bu bölümden yapabilirsiniz.

İl ve ilçe ekleme işlemlerini bu bölümden yapabilirsiniz. Önce Şehir Ekle linkine tıklayınız ve “Göster” kutucuğunu işaretleyerek kaydediniz. Eklediğiniz şehir satırında görülen bu simgeye tıklayarak aynı şekilde ilçeler ekleyebilirsiniz.

Versiyon 5
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 5
Versiyon 4
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 3
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 2
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2
Versiyon 1
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1