Emlak Ofisleri İçin 1 Saatte Hazır Emlak Sitesi

Hazır emlak sitesi paketlerimiz öncelikli olarak 5 versiyon halinde hazırlanmıştır. Her bir versiyon kendi bünyesinde farklı görünümler, yani temalar barındırmaktadır.

Emlak Sitesi Temaları Versiyon 1

Versiyon 1 Temaları: Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1’de tema kısıtlaması yoktur. Sitenizin arkaplan ve menü renkleri isteğinize göre düzenlenebilmektedir. Örnek sitelerimizde seçeceğiniz bir temayı kullanabileceğiniz gibi, kendi tercihinize uygun renklendirme isteğinde bulunabilirsiniz. Örneğin arka plana düz renk yerine her hangi bir resim koymamızı da isteyebilirsiniz. Tek dikkat edilmesi gereken konu, resmin sayfada karmaşaya neden olmayacak nitelikte olması ve ekranı tam kaplayabilecek büyüklükte olmasıdır.

Tema Değişikliği: Emlak sitenizin kurulumu aşamasında tercih ettiğiniz renkleri, her hangi bir zamanda değiştirmemizi isteyebilirsiniz.

Hazır Emlak Sitesi Temaları

Versiyon 2 Temaları: Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2 temaları 4 ayrı renk seçeneği ile hazırlanmıştır. Versiyon 1’e göre daha geniş bir sayfa yapısına ve farklı tasarıma sahip olan bu paketimizde ayrıca üyelik sistemi mevcuttur. Bu paketimizde her hangi bir tasarıma sahip iken, arzu ettiğiniz zaman renkleri değiştirmemizi isteyebilirsiniz.

Tema Değişikliği: Sadece mevcut 4 renk seçeneği arasında geçişler mümkündür.

Üyelik Sistemi: Versiyon 2 paketimizi satın aldığınızda, emlak sitenize kurumsal veya bireysel üyelikler kabul edebilirsiniz. Bu sistemde üyelerin ekledikleri emlak ilanları, tercihinize göre sizin adınıza veya üyenin adına yayınlanır. Siteniz ilk kurulduğunda eklenen ilanlar sizin adınıza yayınlanacak şekilde ayarlanmış durumdadır. Tercihiniz kurulum aşamasında tarafımızca uygulanmaktadır.

Versiyonlar Arası Geçiş: Herhangi bir zamanda versiyonlar arası geçiş yapmak isteyebilirsiniz. Ancak versiyon değişikliği yapıldığında, eski siteniz ve tüm verileriniz silinerek yeni siteniz kurulur.

Versiyon 3 Temaları: Hazır Emlak Sitesi V2 temaları 2 ayrı renk seçeneği ile hazırlanmıştır. Üyelik sitemi bulunmaktadır.

Versiyon 4 ve 5 temaları: Hazır Emlak Sitesi V4 ve V5 temaları mobil uyumlu hazırlanmıştır. Bu temalarda ayrıca emlak danışmanı yönetim paneli mevcuttur.

Versiyon 5
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 5
Versiyon 4
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 3
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 2
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2
Versiyon 1
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1