Emlak Ofisleri İçin 1 Saatte Hazır Emlak Sitesi

Emlak Sitesi Temaları Versiyon 1

Emlak ofislerine sunduğumuz emlak sitesi tasarımı hizmetimiz ile şimdi en kısa sürede son derece ekonomik, pratik kullanışlı ve şık tasarımlı bir emlak sitesine sahip olabilirsiniz.

Emlak sitesi tasarımı hizmetimizi yaklaşık 1 saat içinde tamamlayıp tarafınıza teslim ediyoruz. Böylece emlak web sitesi ile ilanlarınızı hemen yayınlamaya başlayarak internetteki yerinizi alabilirsiniz.

Son derece kolay kullanımlı emlak sitenizin yönetim paneli ile tüm emlak, gayrimenkul satış ve kiralama ilanlarınızı hemen yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Son derece kullanışlı ve kolay yönetim paneli ile emlak ilanlarınıza bir kaç tıklama ile video, Google Maps haritası ve kısıtlama olmaksızın resim ekleyebilirsiniz.

Emlak ilanlarınızı eklerken ilgili bölümlere yazacağınız açıklama metni ve anahtar kelimeler, sitenizin arama motorlarında bulunmasını kolaylaştırmaktadır.

Örnek Emlak Siteleri

  • Hazır Emlak Sitesi Tasarımı hizmetimiz büyük ve küçük ölçekli tüm emlak ofisleri için çok uygun ve ekonomiktir.
  • İl, ilçe, ve semtleri düzenleyebilir, ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.
  • Emlak sitesi ilan sınırlaması olmadan kullanılır. Yüzlerce, binlerce ilan ekleyebilirsiniz.
  • İlanlarınız için video ekleyebilirsiniz. İlan başına resim kısıtlaması yoktur.
  • İstediğiniz emlak ilanlarına En uygun 5 Satılık / En Uygun 5 Kiralık bölümlerinde öncelik atayabilirsiniz.
  • Site ziyaretçileriniz kiralamak veya satmak istedikleri her türlü gayrimenkul ilanını sitenize ekleyebilir.

İki farklı versiyon halinde hazırladığımız emlak sitesi tasarım paketlerimizden biri mutlaka sizin için uygun olacaktır. Oldukça kullanışlı yönetim paneli ile ilanlarınızı kolaylıkla girebilir ve istediğiniz zaman değişiklikler yapabilirsiniz.

Firma olarak emlak dışında faaliyetleriniz de varsa, “Hizmetlerimiz” bölümünde ek sayfalar oluşturarak diğer işleriniz ile ilgili bilgileri ve resimleri girebilirsiniz. Bu bölümde de emlak ilanlarında olduğu gibi sayfa açma ve resim yükleme kısıtlaması yoktur.

Versiyon 1 ve Versiyon 2 isimleri ile hazırlanmış bulunan emlak sitesi tasarım paketlerimizi Örnek Emlak Siteleri sayfasında inceleyebilirsiniz.

EMLAK SİTESİ TASARIMI

1 Saatte Hazır Emlak Sitesi

Emlak sitesi tasarım hizmetimizi 1 saat gibi kısa sürede tamamlayarak teslim ediyoruz. Emlak sitenizin kurulumu tamamlanır tamamlanmaz hemen ayarlarınızı yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Emlak sitesi tasarım paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için versiyonlarımızı inceleyiniz.

 

Versiyon 5
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 5
Versiyon 4
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 3
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 2
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2
Versiyon 1
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1