Emlak Ofisleri İçin 1 Saatte Hazır Emlak Sitesi

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2’nin arkaplan ve menü renklendirmesi 4 ayrı tema olarak hazırlanmıştır. Bu versiyonda site ziyaretçileriniz üye hesabı oluşturarak satılık veya kiralık gayrimenkullerini web sitenize ekleyebilirler.

Emlak sitenizi kullandığınız süre boyunca, ihtiyaç hissettiğiniz anda teknik desteğimiz sizinle birlikte olacaktır. 1 saat içinde hazırladığımız Emlak Sitesi tamamen Türkçe ve kullanımı son derece kolay bir yönetim paneline sahiptir. Emlak Siteniz ile ilgili ilanlarınızı, ilan resimlerinizi, logonuzu ve videolarınızı kullanışlı yönetim panelinden sadece birkaç tıklama ile girebilirsiniz.

Örnek Emlak Siteleri
Emlak Sitesi Versiyon 2 Örneği
emlak-sitesi

Kurumsal veya kişisel üyelik açılabilen Versiyon 2’de, üyelerin ekledikleri ilanlar sizin tercihinize göre kendi portföyünüzdeki gayrimenkuller olarak sizin adınıza veya üyelerin adına kendi irtibat bilgileri ile yayınlanabilir.

Üyelik sistemi ile ilgili tercihinizi sitenizin kurulum aşamasında bildirebilirsiniz. Sitenize üyeler tarafından eklenen ilanlar varsayılan olarak sizin adınıza yayınlanacak şekilde ayarlanmıştır.

Aşağıda bulunan referanslarımız bu versiyonun renk seçeneklerine örnek olarak verilmiştir. Resimlere tıklayarak siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2 Tasarım Örnekleri

Versiyon 5
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 5
Versiyon 4
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 3
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 2
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2
Versiyon 1
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1