Emlak Ofisleri İçin 1 Saatte Hazır Emlak Sitesi

Emlak Sitesi Örnekleri

Hazır Emlak Sitesi paketlerimiz Versiyon 1, Versiyon 2,  Versiyon 3, Versiyon 4 ve Versiyon 5   isimleri ile 5 seçenek halinde hazırlanmıştır.

Görsellik (Tema) Farkları: Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1 paketi görünüm olarak dar bir yapıya sahiptir. Versiyon 2 ve Versiyon 3 tasarımı sayfada daha fazla yer kaplayacak şekilde geniş bir yapıya sahiptir. Versiyon 4 ve 5 ise mobil uyumlu tasarıma sahiptir ve sabit temalar ile satışa sunulmuştur.

Sitemizde göreceğiniz demolar emlak sitesi örnekleri olarak hazırlanmıştır ve sitenin ana görünümü ile kullanımı hakkında bilgi verecek kadar yeterli içerik girilmiştir.

Site Yönetim Paneli: Yönetim panelleri Hazır emlak sitesi’nin ilk 3 versiyonunda da aynı alt yapıyı kullanır, sadece görünüm bakımından ufak farklılıklar bulunmaktadır. Versiyon 4 ve 5 diğerlerinden farklı ancak ikisinde de aynı tarz yönetim paneli ile gelmektedir.

Üye Paneli: Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1’de sitenize başka kişiler de emlak ilanları ekleyebilir ve bu ilanlar sizin portföyünüzde firmanız adına yayınlanır.

Versiyon 2 ve 3’te ise ziyaretçileriniz kendilerine kurumsal veya kişisel üye hesabı açabilir ve gayrimenkul ilanları ekleyebilirler.

Bu sistemde sitenizin kurulum aşamasında isteyeceğiniz ayara göre, üyeler tarafından eklenen ilanlar Versiyon 1’de olduğu gibi firmanız adına veya ilanı ekleyen üyelerin iletişim bilgileri ile yayınlanır.

Versiyon 4 ve 5’te emlak danışmanları bölümü daha detaylıdır ve her emlak danışmanı kendi emlak ilanlarını kendisine atanmış yönetim panelinden ekleyebilir. Diğer tüm versiyonlarda olduğu gibi site ziyaretçileri bunlarda da sitenize emlak ekleme işlemi yapabilirler.

Emlak sitesi örnekleri yan tarafta bulunan Emlak Sitesi versiyonlarına tıklanarak incelenebilir.

Versiyon 5
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 5
Versiyon 4
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 3
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 2
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2
Versiyon 1
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1