Emlak Ofisleri İçin 1 Saatte Hazır Emlak Sitesi

Emlak scriptlerimizi kendi hostunuza veya müşterinize kurmak için satın alabilirsiniz. PHP Emlak Scriptleri açık kaynak kodludur ve istediğiniz kadar domaine kurabilirsiniz.

PHP EMLAK SCRİPTİ
SATIN ALIN

Ücretsiz Kurulum Desteği ile…

Mobil Uyumlu PHP Emlak Scripti

Yeni versiyon Mobil Uyumlu Emlak Scripti 2 farklı versiyon olarak satışa sunulmuştur. Tüm çözünürlükteki tablet ve telefon ekranları ile uyum sağlayan PHP Emlak Scripti V4 ve PHP Emlak Scripti V5 ile şık ve modern görünümlü profesyonel emlak sitesi sahibi olun.

Mobil Uyumlu Emlak Scriptlerimizde sınırsız emlak ekleme, sınırsız danışman ekleme ve danışmanlara emlak ilanı ekleme yetkisi verme gibi özellikler bulunmaktadır. Mobil uyumlu emlak scripti hakkında diğer tüm detayları incelemek için lütfen aşağıdaki resme tıklayınız.

mobil uyumlu emlak scripti

PHP Emlak Scriptleri farklı versiyonlar ve kendi içlerinde farklı temalar ile satılmaktadır. Tercih edeceğiniz PHP Emlak Scriptini inceleme ve satın almak için lütfen script satışı yaptığımız web sitemizi ziyaret ediniz. PHP Emlak Scripti versiyon ve temalarını görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

PHP EMLAK SCRİPTLERİ

Emlak Sitesi Temaları Versiyon 1 Hazır Emlak Sitesi Temaları

Hazır emlak sitesini kendi hostunuza kurmak istiyorsanız, tercih ettiğiniz versiyonu script olarak alabilirsiniz. Script satışı yaptığımız scriptmarketim.web.tr adresinde bir hesap açarak sipariş verebilir ve scripti download edebilirsiniz.

PHP ile kodlanmış hazır emlak sitesi scriptleri kurulumu için Linux sunucu, PHP 5.3 ve üzeri, MySQL 5.x gerekmektedir.

PHP Emlak Scripti Kurulum işlemleri ile ilgili notlar indireceğiniz dosya içinde bulunmaktadır.

Hazır emlak sitesi scripti 3 versiyon halinde satışa sunulmuştur ve istediğiniz versiyonu satın alarak emlak sitenizi bir kaç basit adımda kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında sorun yaşarsanız tarafımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KURULUM

PHP Emlak Scripti alımı yaptığınızda scripti bir kaç basit adımda kurabilirsiniz. Ancak veritabanı oluşturma ve diğer işlemleri yapmayı bilmiyorsanız, hosting bilgilerinizi tarafımıza ileterek bizden kurulum yapmamızı isteyebilirsiniz. Herhangi bir ek ücret talep etmeden emlak scriptinizi kuruyor ve teslim ediyoruz.

Versiyon 5
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 5
Versiyon 4
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 3
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 3
Versiyon 2
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 2
Versiyon 1
Hazır Emlak Sitesi Versiyon 1